Nakupování, které je opravdovým zážitkem

Nová budova řetězce Metro v St. Pölten byla navržena tak, aby byla v porovnání s běžnými prodejnami Metro Cash & Carry pro nakupující přístupnější, jednodušší v orientaci a příjemnější. Prodejny Metro mívají vysoké regály a zákazník má jen omezený přehled o umístění zboží, kdežto nové řešení v St. Pölten je uživatelsky mnohem přívětivější.

Prodejna je z velké části tvořena nízkými regály s velkým a přehledným značením usnadňujícím orientaci. Kavárna v centru prodejny je místem, kde si mohou zákazníci odpočinout a dát si kávu nebo se jen prostě zorientovat. Tím, že je umístěna ve středu, vnáší pocit pohody přímo do srdce prodejny. Informační pult a pokladny se nacházejí v blízkosti vchodu a východu – pro zákazníky představují snadný přístupový bod, na nějž narazí ihned při vkročení do prodejny.

Orientace v interiéru je snadná a prodejna nabízí pohodlné prostředí k nakupování. Nákupní prostor je vylepšen zredukováním oblastí s chladicími pulty zhruba o 50 %. V chlazených prostorách je umístěno pouze zboží, jež skutečně potřebuje zůstat v chladu a od hlavní nákupní zóny jsou odděleny izolovanými automatickými vstupními a výstupními dveřmi. Automatické dveře provedou zákazníky chlazenými prodejními plochami, aby nedocházelo k zácpám či zbytečnému otevírání. Zákazníci se tak při nákupu cítí mnohem pohodlněji a setrvávají v prodejně déle.

Výrobky pro nejrůznější použití

Prohlédněte si naši kompletní nabídku vstupních řešení online spolu s údaji o výrobcích a technickými informacemi připravenými ke stažení. Vyhledejte řešení pro své potřeby.