Architektonické a specifikační služby

Společnost ASSA ABLOY Entrance Systems vám může pomoci splnit požadavky vašeho projektu od plánování a designu, přes konstrukci, až po fázi dodání.

Zde můžete si můžete pročíst celou řadu odborných názorů a poznatků na téma zajištění plynulého toku osob, zboží a vozidel dovnitř a ven z budov. Můžete také získat podněty přímo od architektů, specifikátorů a architektonických konzultantů ze společnosti ASSA ABLOY, kteří se zabývají otázkami udržitelnosti, funkčnosti, souladu s předpisy, estetikou a projekty včetně jejich zpracování.

Na každém vstupu záleží

Každý projekt má své jedinečné výzvy. Pracovali jsme již na mnoha projektech a pomáhali specifikátorům najít správná řešení.

 

Získání certifikace ekologické budovy

Naše vstupní řešení jsou navržena tak, aby vám pomohla splnit požadavky certifikátů ekologických staveb, jako jsou BREEAM a LEED. Náš poradenský tým vám pomůže najít nejvhodnější řešení.

Automaticky zelená

Výrobky společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems prochází přezkoušením podle dokumentů EPD a jeden z největších katalogů EPD na světě naleznete právě u nás.

Výrobky pro nejrůznější použití

Prohlédněte si naši kompletní nabídku vstupních řešení online spolu s údaji o výrobcích a technickými informacemi připravenými ke stažení. Vyhledejte řešení pro své potřeby.