Známé a důvěryhodné produkty nyní pod jedinou značkou

/global/scaled/1920x960x0x0x1000x435/AAES-common-files-banners-ASSA-ABLOY-article-core-1920x960.jpg

Na základě svého rozhodnutí o stanovení nových standardů v oblasti zkušeností zákazníků se společnost ASSA ABLOY Entrance Systems rozhodla zastřešit veškeré své produkty, služby a lidské zdroje jedinou značkou.

Pro zákazníky to znamená, že produkty značek Besam, Crawford, Albany a Megadoor přejdou pod značku ASSA ABLOY. Cílem je zlepšení rozpoznatelnosti a viditelnosti našeho rozsáhlého globálního portfolia produktů a služeb. Chceme rovněž upozornit na svou kompetentnost a schopnosti vybavit kompletní provozy špičkovými systémy automatizace vstupů.

Každá z produktových značek v skupiny ASSA ABLOY dosáhla úctyhodné úrovně úspěchu a uznání na trzích, kde naše produkty nastavují průmyslové standardy v oblasti zabezpečení, bezpečnosti a pohodlí. Naše značky Besam, Crawford, Albany a Megadoor byly založeny v 60. a 70. letech. Řadu let byly důsledně podporovány ve spojení se značkou ASSA ABLOY, což vedlo k rozvoji přirozeného svazku v daném oboru.

„Trhy se mění. Naši zákazníci si nepřejí a ani nemají čas procházet dlouhé seznamy dodavatelů, třebas i velmi dobrých. Dnešní zákazník potřebuje opravdové partnery. Pod jedinou značkou lépe využijeme svou velikost i šíři pokrytí. Zákazníci na celém světě získají skutečný prospěch z využívání jednoho zdroje pro všechny potřeby automatizace vstupů", shrnuje Juan Vargues, výkonný viceprezident společnosti ASSA ABLOY a prezident a generální ředitel ASSA ABLOY Entrance Systems.

Nabídka i lidé zůstávají beze změn, v zastřešení všech vstupů pod jedinou značkou.