Myslete do budoucna. Myslete na Megadoor.

Výrobky Megadoor mohou mít neomezené velikosti

Hledáte výrobky Megadoor?

Pak jste na správném místě.

Značka Megadoor je již určitou dobu součástí skupiny ASSA ABLOY Entrance Systems. Disponuje širokou nabídkou svisle otevíraných vrat s tkaninovou výplní pro letecké hangáry, loděnice, důlní provozy či jiné velké vstupní otvory.

Budete-li mít mimořádné požadavky na zajištění přístupu, řešení ASSA ABLOY Megadoor váš rozvoj s jistotou podpoří. Reagování na řadu požadavků týkajících se velikosti a otevírání nabízí architektům a inženýrům flexibilitu při vytváření skutečně funkčních konstrukcí vyhovujících nárokům koncových uživatelů. Budeme vás podporovat po celou dobu – od návrhů až po hotové stavby.

Vrata pro letištní hangáry

Vrata letištních hangárů pro rozměrné a často velmi široké vstupy potřebné k vjezdu letadel mohou být tvořena jedním dveřním křídlem nebo více systémy s prakticky neomezenou velikostí.

Vrata loděnic

Vrata loděnic s bezpečným, udržitelným a efektivním provozem tvoří odolnou bariéru proti pobřežnímu počasí se silným větrem a agresivním prostředím.

Průmyslová vrata pro těžbu a těžký průmysl

Zajistí bezpečný průjezd rozměrných kamionů dálkové přepravy pracujících v těžebním průmyslu.

Vrata jeřábových hal

Jsou vyrobena ve tvaru T (podle konstrukce jeřábů na kolejnicích) s více křídly, aby zajistila rychlý a spolehlivý provoz s vysokou energetickou účinností.

Výhody vrat ASSA ABLOY Megadoor

Společnost ASSA ABLOY Entrance Systems nabízí řadu výhod, jejichž cílem je zajistit efektivnější a produktivnější provoz. Naše celosvětová organizace je vždy připravena vás podpořit – od počátečního návrhu a konstrukce až po dlouholetý provoz vrat.

Naše dědictví

První svisle otevíraná vrata Megadoor s tkaninovou výplní byla vyvinuta v roce 1973 pro sušárny dřevozpracujícího průmyslu, kde byla zapotřebí mimořádně velká vrata s dobrou izolací. Kromě nabídky vrat splňujících potřeby velikosti, izolace a rychlého otevírání dokázala společnost Megadoor v roce 1977 dodávat také velká vrata s různými typy dveřních panelů. Společnost se rychle rozrostla do dalších segmentů s výjimečnými potřebami vstupů a obsáhla odvětví jako jsou letectví, loďařství, těžba, zpracování odpadů a recyklace.

V roce 2012 došlo ve skupině ASSA ABLOY Group k akvizici firmy Cardo, jež je kmenovou společností firem Megadoor a Crawford. Na základě rozhodnutí o stanovení nových standardů v oblasti zkušeností zákazníků společnost ASSA ABLOY Entrance Systems veškeré své produkty, služby a lidské zdroje zastřešila pod jedinou značku. Zákazníci tak získají povědomí o bohatství odborných znalostí a zkušeností, díky nimž stále nabízíme vynikající svisle otevíraná vrata Megadoor s tkaninovou výplní, průmyslová vrata a nakládací rampy. K doplnění vašich zařízení Megadoor nabízíme také širokou škálu automatických dveří pro pěší, vysoce výkonná vrata a servisní podporu.