Hledáte výrobky Megadoor?

Pak jste na správném místě.

Značka Megadoor je již určitou dobu součástí skupiny ASSA ABLOY Entrance Systems. Disponuje širokou nabídkou svisle otevíraných vrat s tkaninovou výplní pro letecké hangáry, loděnice, důlní provozy či jiné velké vstupní otvory.

Budete-li mít mimořádné požadavky na zajištění přístupu, řešení ASSA ABLOY Megadoor váš rozvoj s jistotou podpoří. Reagování na řadu požadavků týkajících se velikosti a otevírání nabízí architektům a inženýrům flexibilitu při vytváření skutečně funkčních konstrukcí vyhovujících nárokům koncových uživatelů. Budeme vás podporovat po celou dobu – od návrhů až po hotové stavby.

Vrata pro letištní hangáry

Vrata letištních hangárů pro rozměrné a často velmi široké vstupy potřebné k vjezdu letadel mohou být tvořena jedním dveřním křídlem nebo více systémy s prakticky neomezenou velikostí.

Vrata loděnic

Vrata loděnic s bezpečným, udržitelným a efektivním provozem tvoří odolnou bariéru proti pobřežnímu počasí se silným větrem a agresivním prostředím.

Průmyslová vrata pro těžbu a těžký průmysl

Zajistí bezpečný průjezd rozměrných kamionů dálkové přepravy pracujících v těžebním průmyslu.

Vrata jeřábových hal

Jsou vyrobena ve tvaru T (podle konstrukce jeřábů na kolejnicích) s více křídly, aby zajistila rychlý a spolehlivý provoz s vysokou energetickou účinností.

Výhody vrat ASSA ABLOY Megadoor

Společnost ASSA ABLOY Entrance Systems nabízí řadu výhod, jejichž cílem je zajistit efektivnější a produktivnější provoz. Naše celosvětová organizace je vždy připravena vás podpořit – od počátečního návrhu a konstrukce až po dlouholetý provoz vrat.

Naše dědictví

První svisle otevíraná vrata Megadoor s tkaninovou výplní byla vyvinuta v roce 1973 pro sušárny dřevozpracujícího průmyslu, kde byla zapotřebí mimořádně velká vrata s dobrou izolací. Kromě nabídky vrat splňujících potřeby velikosti, izolace a rychlého otevírání dokázala společnost Megadoor v roce 1977 dodávat také velká vrata s různými typy dveřních panelů. Společnost se rychle rozrostla do dalších segmentů s výjimečnými potřebami vstupů a obsáhla odvětví jako jsou letectví, loďařství, těžba, zpracování odpadů a recyklace.

V roce 2012 došlo ve skupině ASSA ABLOY Group k akvizici firmy Cardo, jež je kmenovou společností firem Megadoor a Crawford. Na základě rozhodnutí o stanovení nových standardů v oblasti zkušeností zákazníků společnost ASSA ABLOY Entrance Systems veškeré své produkty, služby a lidské zdroje zastřešila pod jedinou značku. Zákazníci tak získají povědomí o bohatství odborných znalostí a zkušeností, díky nimž stále nabízíme vynikající svisle otevíraná vrata Megadoor s tkaninovou výplní, průmyslová vrata a nakládací rampy. K doplnění vašich zařízení Megadoor nabízíme také širokou škálu automatických dveří pro pěší, vysoce výkonná vrata a servisní podporu.