Hledáte produkty a služby Crawford?

Pak jste na správném místě

Všechny produkty a služby pro průmyslová varta a vybavení pro nakládací rampy, které znáte a jimž důvěřujete, jsou nyní nabízeny pod značkou ASSA ABLOY včetně stropních sekčních vrat, vybavení pro nakládací rampy, skládaných a rychloběžných vrat.

Váš specializovaný partner

Jako specializovaný partner jakéhokoli vstupního řešení vám zajistíme trvalou podporu – od návrhu a instalace až po modernizaci a servis – k zajištění plynulého průchodu osob, zboží a vozidel vašimi vraty.

Spolupráce se společností ASSA ABLOY Entrance Systems přinese vašemu podnikání řadu výhod. Čerpejte s námi užitek ze síly globálního dodavatele kombinované s pohodlím a péčí naší místní podpory.

Naše dědictví

Firma Crawford začala vyrábět garážová vrata v padesátých letech a později expandovala do průmyslového sektoru. V roce 1966 představila ve Švédsku první průmyslová sekční stropní vrata a poté se společnost Crawford specializovala na vybavení pro nakládací rampy, skládaná a rychloběžná vrata.

V roce 2011 došlo ve skupině ASSA ABLOY Group k akvizici firmy Cardo, jež je kmenovou společností firem Crawford a Megadoor. V kontextu stanovení nových standardů v oblasti zkušeností uživatelů společnost ASSA ABLOY Entrance Systems veškeré své produkty a služby zastřešila pod jedinou značku. Díky tomu jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající průmyslová vrata, vybavení pro nakládací rampy a vertikální výsuvná textilních vrata Megadoor. K doplnění vašich průmyslových vrat nabízíme také širokou škálu automatických dveří pro pěší, vysoce výkonná vrata a servisní podporu.