Hledáte produkty a služby Besam?

Pak jste na správném místě

Všechny automatické vstupy pro pěší s veškerými produkty a službami, jež znáte a kterým důvěřujete, jsou nyní nabízeny pod značkou ASSA ABLOY včetně posuvných, křídlových a karuselových dveří.

Váš specializovaný partner

Jako specializovaný partner jakéhokoli vstupního řešení vám zajistíme trvalou podporu – od návrhu a instalace až po modernizaci a servis – k zajištění plynulého průchodu osob, zboží a vozidel vašimi vraty.

Spolupráce se společností ASSA ABLOY Entrance Systems přinese vašemu podnikání řadu výhod. Čerpejte s námi užitek ze síly globálního dodavatele kombinované s pohodlím a péčí naší místní podpory.

Naše dědictví

Společnost Besam byla založena v roce 1962, souběžně s vývojem automatických dveří pro zdravotnictví. V roce 1970 se podnik rozšířil o řešení posuvných dveří a v roce 1985 nabídl portfolio karuselových dveří. V důsledku růstu poptávky po automatických dveřích v dopravě a maloobchodu expandovala společnost Besam na řadu trhů po celém světě.

ASSA ABLOY získala společnost Besam v roce 2002. V kontextu stanovení nových standardů v oblasti zkušeností uživatelů společnost ASSA ABLOY Entrance Systems veškeré své produkty a služby zastřešila pod jedinou značku. Díky tomu jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající automatické dveře pro pěší. K doplnění vašich automatických dveří nabízíme také širokou škálu průmyslových, komerčních, vysoce výkonných a vertikálních výsuvných textilních vrat Megadoor včetně vybavení pro nakládací rampy  a servisních služeb.