Rychloběžná interiérová vrata pro efektivní provoz a oddělení prostředí

Rychloběžná exteriérová vrata pro situace, kdy má rychlost otevírání zásadní důležitost

Pokročilá vrata k ochraně strojů pro bezpečnou a efektivní výrobu

Hledáte produkty a služby vratových systémů Albany?

Pak jste na správném místě

Všechny produkty a služby pro vysoce výkonné vstupy, které znáte a jimž důvěřujete, jsou nyní nabízeny pod značkou ASSA ABLOY. Totéž se týká vrat pro čisté provozy, vrat do výrobních struktur, k ochraně strojů a průmyslových vrat.

Exteriérová vrata

Rychloběžná exteriérová vrata kombinují rychlý provoz s řádným utěsněním a vysokou odolností. Naše vysokorychlostní vrata s tkaninovou, kovovou a pryžovou výplní nabízejí optimální efektivitu, flexibilitu a bezpečnost pro širokou škálu aplikací vyžadujících časté otevírání.

Vrata k ochraně strojů

Vrata k ochraně strojů jsou bezpečnostní vrata s rychlým cyklem otevírání a zavírání ke zvýšení intenzity provozu a produktivity automatizovaných procesů a výrobních linek. Fotobuňky a integrované bezpečnostní spínače nabízejí maximální ochranu.

Vrata do chlazených skladů

Izolovaná vysoce výkonná vrata chrání chladicí řetězec v chladících a mrazírenských aplikacích s vysokou intenzitou provozu. Díky rychlému otevírání a zavírání brání průvanu, odolávají vlhkosti a omezují náklady na energii.

Vrata do potravinářských provozů

Vysoce výkonná vrata do potravinářských provozů pro průchody a oddělení hygienických prostor udržují potraviny izolované od kontaminace. Rychlost otevírání pomáhá udržovat konzistentní teplotu a hladké plochy usnadňují čištění.

Vrata do čistých provozů

Vysoce výkonná varta do čistých provozů se snadno dezinfikovanými plochami splňují nejpřísnější hygienické požadavky. Rychlé otevírání a zavírání s řádným utěsněním minimalizují šíření částic vzduchem a omezují nebezpečí kontaminace.

Vrata do těžkého průmyslu

Odolná, spolehlivá vysoce výkonná vrata s nízkými nároky na údržbu splňují náročné požadavky těžkého průmyslu. Odolávají náročným korozivním podmínkám a poskytují prakticky vzduchotěsné zavírání zamezující pronikání pachů a prachu.

Vrata pro manipulaci s materiálem

Vysoce výkonná vrata pro manipulaci s materiálem oddělí energeticky úsporným způsobem procesy, skladovací prostory a dopravníkové pásy. Zajistí bezpečný a rychlý průchod materiálu, zamezí průvanu a pomáhají pohlcovat hluk.

Váš specializovaný partner

Jako specializovaný partner jakéhokoli vstupního řešení vám zajistíme trvalou podporu – od návrhu a instalace až po modernizaci a servis – k zajištění plynulého průchodu osob, zboží a vozidel vašimi vraty.

Spolupráce se společností ASSA ABLOY Entrance Systems přinese vašemu podnikání řadu výhod. Čerpejte s námi užitek ze síly globálního dodavatele kombinované s pohodlím a péčí naší místní podpory.

Naše dědictví

Firma Nomafa, známá později jako Albany Door Systems, sehrála roli průkopníka a vynálezce vysoce výkonných vrat a v roce 1968 přivedla na svět první vysokorychlostní vrata ve Švédsku. Společnost zaznamenala mezinárodní rozvoj a pokračovala v dodávkách vrat pro řadu odvětví využívajících výhodu rychlého otevírání a zavírání: v oblasti výroby, těžby a čistých provozů.

V roce 2012 převzala firmu Albany společnost ASSA ABLOY Group. V kontextu stanovení nových standardů v oblasti zkušeností uživatelů společnost ASSA ABLOY Entrance Systems veškeré své produkty a služby zastřešila pod jedinou značku. Díky tomu jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající vysoce výkonná vrata Albany. Pro vysoce výkonná vrata nabízíme také širokou škálu automatických vrat pro pěší, průmyslováa vertikální výsuvná textilní vrata Megadoor plus vybavení pro nakládací rampy včetně servisních služeb.