Vítejte v ASSA ABLOY Entrance Systems - Vše co potřebujete na jednom místě.

Automatické vstupy spojují lidi, zboží, dopravní prostředky a místa rychle, efektivně a bezpečně. Zvyšujeme Váš průchod a pohodlí ve Vašem podnikání, a to vytvořením automatických dveřních systémů pro hlavní, zadní a interiérové vstupy Vaší budovy.

ASSA ABLOY Enstrance Systems nabízí ucelenou řadu automatických vstupních produktů a služeb, které vytváří jedinečnou příležitost, jak se obrátit pouze na jednoho dodavatele v potřebách pro automatizaci Vašich vstupů. Naše služby zahrnují podporu a poradenství během celého procesu výstavby, stejně jako údržbu a modernizaci, aby Vaše podnikání běželo hladce.

Perfektní řešení pro každý typ budov.

Každé podnikání má své vlastní výzvy a potřeby. Naše zkušenosti a znalosti mohou pomoci optimalizovat Vaše vstupy dle vašich specifických požadavků.

Naše dědictví.

Architekti & specifikace služeb

Veškerá podpora jakou budete potřebovat: Zajistíme technickou a produktovou radu, BIM spolupráce a specifikace psaných služeb, aby vyhovovala Vašim potřebám a požadavkům.

Udržitelný design & technologie

Vestavěné automatické dveře jsou energeticky účinnější, což znamená, že budou vždy zelenější/úspornější než manuální volby. Naše zkušenosti a řešení Vám dále poskytnou zelenou úsporu nad rámec očekávání. Navštivte assaabloyentrance.com pro více informací.

ASSA ABLOY Entrance Systems je divizí v rámci ASSA ABLOY, globální lídr v oblasti automatického otevírání dveří.