O nás

/AAES/COM/about-us/2020/images/woman-standing-in-front-of-doors.jpg

Automatické vstupy plynule a efektivně propojují lidi, místa a zboží. Zlepšíme pohodlí a provoz ve vaší firmě poskytnutím inovativních a spolehlivých automatických řešení vstupů do čelních, zadních i vnitřních částí každé budovy. Otevíráním dveří vám otevřeme poklidný vstup do nových světů.

Jediný partner pro všechna vaše vstupní řešení

Jako specializovaný partner vás podpoříme během celého procesu realizace – od návrhu a instalace až po servis a modernizaci. S komplexním portfoliem a naší přítomností na své straně využijete sílu globálního dodavatele kombinovanou s péčí místní podpory. Postaráme se o vaše vstupy, abyste se mohli soustředěně věnovat svému podnikání.

Fakta a čísla

Dokonalé řešení pro každou budovu

Každý podnik řeší vlastní výzvy a potřeby. Naše zkušenosti a znalosti vám pomohou optimalizovat vstupy podle vašich specifických požadavků.

ASSA ABLOY Group financial information

Nejnovější průběžné a výroční zprávy společnosti ASSA ABLOY naleznete na webu assaabloy.com.

Udržitelná konstrukce a technologie

Automatické dveře jsou ze své podstaty energeticky vysoce účinné, což znamená, že budou vždy ekologičtější, než dveře manuální. Naše odborné znalosti a řešení poskytnou další ekologické výhody a úspory přesahující očekávání.  Přečtěte si více informací.

ASSA ABLOY Entrance Systems je jednou z divizí společnosti ASSA ABLOY tvořící světovou špičku v oblasti řešení vstupů.