Vstupní řešení ASSA ABLOY pro distributory

Obchodní příležitosti pro distributory a maloobchodní prodejce

Nabízíme pohony posuvných dveří, pohony křídlových dveří, profilové systémy a zavírače dveří ve velkých sériích.

Díky spolupráci s námi získá vaše firma mnoho výhod. Využijete ve svůj prospěch sílu globálního dodavatele společně s osobními službami a technickou podporou, kterou vám nabízíme. Spolupracujeme výhradně s vámi jako s distributorem. Oceňujeme dlouhodobou osobní spolupráci a vztahy. Společně budujeme dobré a ziskové podnikání. Náš tým má dlouholeté zkušenosti a kvalifikované odborníky na automatizovaná vstupní řešení.

Chcete být součástí našeho širšího týmu a stát se distributorem? Rádi bychom si s vámi promluvili!

Pohon křídlových dveří SW100

Funkční, energeticky efektivní a silný pohon křídlových dveří. SW100 je ideální volbou pro vstupy do zdravotnických a obytných prostor, kanceláří a veřejných prostor, kde jsou důležitými faktory nízká hlučnost a dostupnost. Dveře se snadno manuálně otevírají pomocí servomotoru.

Přečtěte si více o SW100 a stáhněte si dokumentaci
Internetový obchod pro distributory

Pohon křídlových dveří SW200

ASSA ABLOY SW200 má jedinečný úhel otevření 180 stupňů. Je vhodný do každého prostředí a je bezpečným řešením pro vnitřní i vnější vstupy. Elektromechanické dveře se tiše otevírají a zavírají bez ohledu na jejich hmotnost a vnější podmínky, jako je vítr. Kombinace vysokého výkonu a nízké spotřeby energie.

Přečtěte si více o SW200 a stáhněte si dokumentaci
Internetový obchod pro distributory

Pohon křídlových dveří SW300

SW300 je inteligentní a výkonný elektromechanický pohon křídlových dveří. Díky tenkému 70mm designu je vhodný do malých prostor. Perfektní volba pro vchody s velkým provozem ve zdravotnických a obytných prostorách, kancelářích a veřejných prostorách, kde je velmi důležitá nízká hlučnost a snadná dostupnost.

Přečtěte si více o SW300 a stáhněte si dokumentaci
Internetový obchod pro distributory

Pohon posuvných dveří SL500

Díky SL500 je vchod funkční i esteticky příjemný. Perfektní volba pro budovy s vysokými nároky. Dodává se v prefabrikovaných baleních, což usnadňuje instalaci – plug & play.

Přečtěte si více o SL500 a stáhněte si dokumentaci
Internetový obchod pro distributory

Pohon posuvných dveří SL510

Pohon automatických posuvných dveří pro zákazníka, který má vysoké nároky na funkčnost i design. SL510 je výkonný a tenký pohon posuvných dveří. Dodává se v prefabrikovaných baleních pro systémy jednoduchých nebo dvojitých posuvných dveří.

Přečtěte si více o SL510 a stáhněte si dokumentaci
Internetový obchod pro distributory

Snímače

Bezkontaktní snímače otevření poskytují uživateli bezpečné prostředí. Nabízíme několik různých typů snímačů, z nichž všechny splňují vysoké požadavky na citlivost, funkci a spolehlivost. Hodí se zvláště do nemocničního prostředí, hotelů a restaurací, čistých prostor, farmaceutického průmyslu, letišť, logistiky a maloobchodu.

Internetový obchod pro distributory

Profilové systémy

Naše profilové systémy poskytují velkou flexibilitu. Všechny modely lze přizpůsobit tak, aby splňovaly požadavky zákazníků na vytvoření funkčních a dekorativních vstupů. Profily Slim design jsou vhodné pro montáž na stěnu i na nosníky. Profily mají tloušťku 20 nebo 30 mm a jsou vhodné pro různé tloušťky skla.

Internetový obchod pro distributory

Staňte se distributorem

Vyplňte formulář a my se vám ozveme