Megadoor je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems

Hledáte produkty Megadoor? Pak jste na správném místě. Značka Megadoor je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems už nějakou chvíli, a můžete si být jisti, že najdete vertikální výsuvné textilní vrata, která hledáte, ať už se jedná o letecké hangáry, loděnice, hornictví nebo jiné velké otvory.

První vertikální výsuvné textilní dveře Megadoor vyvinuli v roce 1973 jako dveře pecí pro dřevařský průmysl, kde bylo potrřeba extrémě velkých dveří s dobrou izolační vlastností. Kromě toho nabízí dveře, které splňují potřebnou velikosti, izolaci a rychlé otevření terminálu, v roce 1977 byl Megadoor také schopen dodat velké dveře s různými typy dveřních výplní. Společnost se rychle rozšířila i do dalších segmentů s mimořádnými potřebami přístupu, jako je letectví, loděnictví, hornictví, odpad a recyklace.

V roce 2012 Cardo, mateřskou společnost obou, Megadooru a Crawfordu získala  ASSA ABLOY Group a nyní jsou to značkové výrobky společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems. Pro Vás to znamená, že jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající vertikální výsuvná textilní vrata Megadoor a také  Crawford průmyslové vrata a zařízení nakládacích ramp. Pro doplnění hangárových dveří, nabízíme také širokou škálu automatických posuvných vstupů a rychloběžných dveří, stejně jako služby od předních značek Besam a Albany.   

Přečtěte si více a najděte svou kategorii výrobků níže.