Crawford je součástí ASSA ABLOY Enstrance Systems

Hledáte produkty Crawford? Pak jste na správném místě. Značka Crawford je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems už nějakou chvíli, a můžete si být jisti, že najdete průmyslová vrata, která hledáte, ať už se jedná o sekční vrata, sskládací vrata, vertikálně výsuvná textilní vrata nebo zařízení nakládacích ramp a příslušenství.

Crawford začal vyrábět garážová vrata v roce 1950 a od té doby se rozšířil do průmyslového sektoru. V roce 1966 byly první průmyslové stropní sekční vrata dodávány ve Švédsku a poté se Crawford začal specializovat na zařízení nakládacích ramp, skládací vrata a vysoce výkonná rychloběžná vrata.

V roce 2011 bylo Cardo, která je mateřskou společností jak Crawfordu tak i Megadooru získáno ASSA ABLOY Group a oba jsou nyní značkou produktů společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems. Pro vás to znamená, že jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající Crawford průmyslová vrata a zařízení nakládacích ramp, stejně jako Megadoor vertikální výsuvná textilní vrata. Pro doplnění Vašich průmyslových vrat, nabízíme také širokou škálu automatických posuvných vstupů a vysoce výkonné dveře, stejně jako služby od předních značek produktů Besam a Albany. 

Přečtěte si více a najděte svou kategorii výrobků níže.