Besam je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems

Hledáte produkty Besam? Pak jste na správném místě. Značka Besam je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems už nějakou chvíli, a můžete si být jisti, že najdete automatické vstupy, které hledáte, ať už to jsou posuvné dveře, křídlové dveře nebo otáčivé karuselové dveře.

Besam byl založen v roce 1962 se zaměřením na automatické dveře pro zdravotnictví. V roce 1970 se firma rozšířila o řešení posuvných dveří a v roce 1985 zahrnovalo portfolio otáčivé karuselové dveře. Vzhledem k tomu, že potřeba automatických dveří rostla v odvětvích, jako jsou doprava a maloobchod, Besam se rozšířil po celém světě.

Besam byl získán ASSA ABLOY v roce 2002 a nyní je to značkový výrobek společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems. Pro Vás to není žádný rozdíl, my jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající Besam automatické vstupní dveře. Pro doplnění Vašich automatických dveří, nabízíme také širokou škálu průmyslových-vysoce-výkonných a hangárových dveří, stejně jako vybavení nakládacích ramp a služby od předních značek výrobků jako jsou Crawford, Albany a Megadoor.

Přečtěte si více a najděte svou kategorii výrobků níže.