Albany je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems

Hledáte produkty Albany? Pak jste na správném místě. Značka Albany je součástí ASSA ABLOY Entrance Systems už nějakou chvíli, a můžete si být jisti, že najdete rychloběžné dveře, které hledáte, ať už pro prostředí se zvláštními požadavky na hygienu, ochranu strojů nebo těžký průmysl.

Albany byl průkopník rychloběžných dveří a v roce 1968 vynalezl první vertikální výsuvné textilní vrata ve Švédsku. Společnost rostla na mezinárodní úrovni a přesunula se k dodávání dveří pro řadu odvětví, které těží z rychlého otevírání a zavírání, jako pro výrobu, hornictví a prostředí s požadavkem na čisté prostory.

Albany získala v roce 2012 ASSA ABLOY Group a nyní je to značkový výrobek společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems. Pro vás to znamená, že jsme získali odborné znalosti a zkušenosti a stále nabízíme vynikající rychlobězné dveře Albany. Pro doplnění svých vysokorychlostních vrat, nabízíme také širokou škálu automatických posuvných vstupů, vertikálně výsuvná textilní vrata stejně jako zařízení pro nakládací rampy a služby od předních značek výrobků Besam Crawford a Megadoor.

Přečtěte si více a najděte svou kategorii výrobků níže.